Haber

Kadın Sürücüyü Sıkıştıran Zanlılar Yakalandı

Antalya’da Ağustos tarihinde yaşanan bir olay, ülke gündeminde geniş bir yer bulmuştu. Kadın cinayetlerinin ardı ardına duyulmaya başladığı şu günlerde, bir kadın sürücünün trafikte sıkıştırıldığı ve kendisinin polis olduğunu belirten bir şüpheli tarafından tehdit edildiği öğrenilmişti.

24 Ağustos tarihinde yaşanan olayda kadın sürücünün yanında otizmli oğlunun da yer aldığı öğrenilmiş ve yaşanan olaya bir hayli tepki gösterilmişti. Şüphelinin kadına polis kimliği gösterdiği ve polis kimliği göstere tehdit ettiği belirtilmişti. Kısa süre sonra gelen açıklamada ise zanlıların yakalandığı açıklandı.

Şüphelilerin Yakalandığı Açıklandı

Akdeniz Otizm Spor Kulübü Derneği Başkanı Demet Çileli Baz’ın yaşadığı olayda, Muratpaşa İlçesi Kızılırmak Caddesi’nde ilerleyen Baz’ın bir araç tarafından sıkıştırıldığı öğrenildi. Aracın kendisini sıkıştırması sonrasında, sürücüyü uyaran Baz’ın beklenmedik bir tepki aldığı öğrenildi.

İddialara göre aracın içerisinde yer alan sürücü, Akdeniz Otizm Spor Kulübü Derneği Başkanı Demet Çileli Baz’a önce el hareketleriyle tepki gösterdi. Hemen sonrasında Baz’a rozetini gösterip polis olduğunu iddia eden adamın, genç kadını araçtan indirmeye çalıştığı ve 2 km kadar takip ettiği de öğrenildi.

Olayın basına yansımasının sonrasında şikayet sonucunda aranan E.Ş isimli şüphelinin gözaltına alındığı açıklandı. Olaya ilişkin soruşturma devam ederken, E.Ş isimli şüphelinin işlemlerin ardından şimdilik serbest bırakıldığı da açıklandı.

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Etiketler
Daha Fazla Göster

Kadir Dündar

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 2. sınıf öğrencisi. 3 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali global bir gazete de editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı