Haber

Gizem’den Halen Haber Alınamıyor

Geçtiğimiz haftadan bu yana ülke gündeminden düşmeyen Gizem Akdağ’dan hâlâ haber alınamadı. En son 3 Ağustos’ta evden dondurma almak için ayrılan genç kızdan 9 gündür haber alınamıyor. Ailesinin ve yakınlarının telaşlı ve meraklı bekleyişleri sürerken genç kızın gidebileceği bakkal ve diğer tüm yerler araştırıldı. Yapılan aramalarda olumlu bir sonuç alınamazken genç kızın ağabeyi Sercan Akdağ tarafından yapılan açıklama genç kızın 9 günden beri arandığı, henüz kendisinden bir haber alınamadığı ifade edildi. Genç kızın ağabeyi ayrıca Gizem’in yaşamından endişe ettiklerini ve bir haber alan, gören ya da bilgisi olanların polis ve jandarmaya haber vermesini istedi.

Genç Kızın Arkadaşı Kayboldu

Aydın yaşayan ve Efeler’de ikamet eden genç kızın kaybolmasının üzerinden 9 gün geçti. Yaşamından endişe edilen genç kızın bulunması için polis de arayışlarını sürdürüyor. Polisin hem aile hem de mahalle sakinlerinin ifadelerine başvurdu. Gen kızın abisi daha önce kardeşini rahatsız eden Gökhan Günal’ın da aynı gün kaybolduğunu ifade etti. Bunun üzerinden polis Gökhan’ın annesi olan Behiye Günal’ın da ifadesini aldı. Genci annesinin verdiği ifadede oğlunun da genç kızın kaybının gerçekleştiği günlerde kaybolduğu ve oğlunun nerede olduğunu bilmediği ifadeleri yer aldı.

Gizem’in abisi tarafından işaret edilen Gökhan Günal’dan da halen haber yok. Bu noktada görgü tanıklarının da ifadelerine başvurulduğu ve Gizem’i Gökhan Günal’ın kaçırdığı şüphesi üzerinde durulduğu ifade edildi. Genç kızın abisi tarafından gencin daha önce de kardeşi ile ilişki kurmak istediği ve kardeşine rahatsızlık verdiği açıklandı.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Etiketler
Daha Fazla Göster

Bilal Aydın

1992 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2015 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. bayandoktor.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı