Sağlık

Egzersizle İdrar Kaçırmaya Son Verilebilir

Toplumda idrar kaçırma sorunu küçük yaşlarda bile görülüyor. Yeni gelişen bir sistemle idrar kaçırma sorunu yaşayanlar rahat bir nefes alacak gibi görünüyor. İdrar kaçırma sorununa yönelik olarak manyetik sandalyeli farklı bir çözüm geliştirildi.  Ünlü doktor bu şikayetleri yaşayan kişilerin, geliştirilen manyetik sandalyeler üzerinde yapacakları egzersizlerle sorundan kurtulabileceklerini belirtti.

UTANÇ VEREN BİR SORUN OLARAK GÖRÜLÜYOR

Tüm toplumlarda utanç veren bir sorun olan idrar tutamama ciddi sağlık sorunlarının başında yer alıyor. Ciddi bir hastalık olan ve yaşam kalitesini düşürerek olumsuz etkilere yol açan bu sorun, erkeklerde ve kadınlarda da görülen bir tür problemdir. Çoğunlukla 35 yaş üstü bayanlarda görülen idrar kaçırma ve idrar tutamama gibi şikayetlerin, geliştirilen manyetik sandalye üzerinde yapılan hareketlerle giderildiği bildirildi.

Toplumda bir çok sağlık sorunundan şikayet eden bayanların, en çok sızlandıkları hastalık türü olan idrar kaçırma sorununa nihayet çare bulundu. İstanbul’da özel bir hastanenin merkezinde görev yapan Prof. Dr. Haluk Kulaksızoğlu, Anadolu Ajansı spikerlerine idrar tutamama sorunuyla ilgili açıklamalar yaptı.

İçeriğimize Puan Vererek Bize Destek Olur musunuz?
[Toplam oy: 0 Puan: 0]
Etiketler
Daha Fazla Göster

Bilal Aydın

1992 Kocaeli doğumlu... Akdeniz Üniversitesi işletme bölümü mezunu. 2015 yılından bugüne kadar birçok yerel gazetede editörlük yapmaktadır. bayandoktor.com editör kadrosunda yer almakla birlikte ayrıca editör kadrosundan da tam yetkili olarak görev almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı